Dziennik

 • Paris

  Paryż jest piękny niezależnie od pory roku. Jesień natomiast w europejskiej stolicy mody jest magiczna!

 • Singapore + Indonesia

  Gorące (dosłownie) pozdrowienia z Singapuru. Jest piękna pogoda, świeci słońce, pada ciepły deszcz. Miasto jest jednym wielkim ogrodem. Trzymajcie się!

 • Dublin

  Guiness najlepiej smakuje w Dublinie, a przejazd w amfibii, w czapce wikinga po centrum było najlepszą rzeczą ever!

 • Cambodia

  Nie sądziliśmy, że Kambodża okaże się tak niesamowitym miejscem. Jest to zupełnie inny kraj niż Wietnam mimo iż wszystko na około może wyglądać podobnie. Niestety w Kambodży spędziliśmy zaledwie 3 dni, jednak udało nam się zobaczyć, posmakować i odczuć bardzo wiele – przede wszystkim niespotykaną nigdzie …

 • Good morning (from) Vietnam!

  Przesyłamy uściski z gorącego Wietnamu! Jest pięknie, spokojnie i wszyscy są uśmiechnięci! Poznajemy tutejszą piękną kulturę, smakujemy wszystkiego na słono i słodko jednocześnie i pijemy pyszną kawę ze skondensowanym mlekiem. Kolejny przystanek – Kambodża.

 • Holiday break

  Z małym opóźnieniem informuję o urlopie. Wracam 20.11. Jestem dostępny pod mailem, który sprawdzam nieregularnie. Telefonu nie odbieram. Niedługo wrzucę galerię do dziennika - pozdrowienia z Wietnamu! Sorry for a little delayed info - I'm on a holiday break till 20.11 - I'm reading my e-mail …

 • Good morning! from Lisbon

  Pozdrawiamy z pięknej i słonecznej Lizbony! Miasto jest cudne, a ludzie przemili i uśmiechnięci. Mieszkamy w małym apartamencie, na czwartym piętrze, w kamienicy na Baro Alto – pod balkonem rano serwują fantastyczne espresso a wieczorem porto. Więcej zdjęć niebawem!

 • Good evening! from London

  Bardzo miło było znów zobaczyć Londyn. Miasto pełne historii, różnorodności, a zarazem nienagannego stylu. Będąc w Londynie nie można nie spróbować typowego „fish and chips” i oczywiście przepysznego piwa London Pride!

 • Ola! from Madrid

  Pozdrawiamy serdecznie z Madrytu! Jamón jednak najlepiej smakuje w Hiszpanii! Tak samo dobre czerwone wino! Wracamy jutro. Trzymajcie się!

 • Stubaier glacier

  W tym roku zdradziliśmy Norwegię na rzecz Tyrolu w Austrii. Spędziliśmy fantastyczny tydzień w dolinie Stubai. Pogoda pięknie dopisała - w dolinie było, jak na zimę, dosyć ciepło, a na lodowcu bardzo zimno i masa śniegu! Pewnego dnia powstał niesamowity efekt - mgła, która utrzymywała się …

 • Holiday

  Od 9 do 21 lutego jestem poza zasięgiem. Na wszystkie wiadomości odpowiem w miarę możliwości na bierząco lub po przyjeździe. From 9th to 21st of February I'm partially unavailable. I have limited access to my mail and any other means of communication (including cell reception! yay!).

 • Od poniedziałku ściągamy zdjęcia 4x szybciej!! Od godziny 15:00 08.01.2016 do poniedziałku, godzin porannych dostęp do zdjęć będzie niedostępny. Przenoszę kilka TB danych do nowej lokalizacji! You will be able to download your files 4x faster! During the weekend I'm moving your files to the new …