Informacje

Nazywam się Adam Kasprzak. Mam 28 lat.

Żyję i pracuję w Polsce, mieszkam w Gdyni. Wykonuję swoją pracę zarówno w kraju jak i za granicą.

Uwielbiam jeździć samochodem, pracować na MAC-ach, podróżowac po Skandynawii i jeść włoskie jedzenie. Uwielbiam fotografować ciekawych i pozytywnych ludzi!

Jeżeli uważasz, że zdjęcia które robię do Ciebie przemawiają i mają to „coś” – napisz do mnie lub zadzwoń, razem możemy stworzyć coś niezwykłego!

Jak możemy sprawdzić czy data naszego ślubu jest wolna?

Bardzo proszę wypełnić krótki Formularz – można również napisć e-mail (adam@adamkasprzak.com) lub zadzwonić (695588686).

Ile będzie nas kosztowała inwestycja w zdjęcia?

Szczegółową przesyłam e-mailem po przesłaniu zapytania i upewnieniu się, że dana data jest dostępna
Ceny za reportaż zaczynają się od 3500PLN a cena dowolnej sesji od1200PLN. Na usługę wystawiany jest rachunek.

W jakiej formie otrzymam fotografie?

Fotografie dostarczam na PENDRIVIE, a do tego przesyłam link do zdjęć e-mailem oraz tworzę specjalną galerię z dostępnem na hasło. Pliki są udostępnione bez limitu czasowego.

DREAMPHOTO_PENDRIVE_1

Czy możemy zamówić odbitki i albumy?

Posiadam w swojej ofercie najlepszej jakości materiały drukowane od firmy QTALBUMS. Można u mnie zamówić zarówno odbitki jak i albumy, drukowane atramentem na przepięknym matowym papierze. Oferta na materiały drukowane prezentowana jest obok oferty na zdjęcia.

Czy możemy obejrzeć albumy na własne oczy?

Tak, mam kilka albumów przykładowych. Można je obejrzeć na spotkaniu, które odbywa się po zaakceptowaniu oferty. Zdjęcia albumów można obejrzeć powyżej, klikając na zakładkę „Albumy”

Nasze wesele odbywa się daleko - czy podróż będzie problemem?

W żadnym wypadku! Uwielbiam fotografować w nowych miejscach! Śluby wyjazdowe nie są dla mnie żadnym problemem. Aby zagwarantować najwyższy poziom obsługi, podróżuję swoim samochodem, planując wyjazd stosunkowo wcześniej (najczęściej dzień wcześniej).

Czy pracujesz z asystentem

Nie, nigdy nie wynajmuję ludzi do pomocy przy zleceniu ani po zrobieniu zdjęć. Wszystko robię sam. Gdy ilość gości przekracza 200 osób, warto zastanowić się nad drugim fotografem, którego z chęcią polecę.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Uważam, że fotograf bez odpowiedniej jakości sprzętu jak i kilku aparatów będzie miał duży problem w ciężkich warunkach zdjęciowych. Pracuję na sprzęcie firmy Canon. Jestem platynowym członkiem Canon Professional Network.

Czy mógłbyś nam nagrać video?

Niestety nie filmuję podczas dnia ślubu i wesela. Skupiam się wyłącznie na fotografii.

W mojej ofercie znajdują się albumy firmy QTALBUMS. Są to produkty wykonane ręcznie z bardzo wysokiej jakości materiałów.

Zarówno albumy jak i odbitki drukowane są atramentowo na pieknym matowym papierze. Albumy odprawiane są w natualną skórę lub len.

Aby ocenić jakość albumów, koniecznie trzeba je wziąć do ręki!

Photobooth jest to bardzo ciekawa propozycja dla osób szukających dodatkowych atrakcji na wesele.

Photobooth w moim wykonaniu jest to pełnowymiarowe studio rozstawione we wskazanym miejscu na weselu. Pakiet zawiera tło, 2 lampy studyjne (1200Ws) oraz pełnoklatkowy aparat fotograficzny. Dodatkowo, aparat jest podłączony do komputera i każde zdjęcie jest widoczne zaraz po wykonaniu. Goście otrzymują do dyspozycji pudło pełne gadżetów oraz pilot do zdalnego wyzwalania zdjęć.

Po weselu, wszystkie zdjęcia, po lekkiej obróbce, publikowane są jako galeria na internecie a para otrzymuje zdjęcia w pelnej rozdzielczosci na pendrivie.