Informacje – rodzinne

Cześć! Jestem Adam Kasprzak. Rocznik ’88.

Żyję i pracuję w Polsce, mieszkam w Gdyni. Wykonuję swoją pracę zarówno w kraju jak i za granicą.

Uwielbiam jeździć samochodem, pracować na MAC-ach, podróżowac po Skandynawii i jeść włoskie jedzenie. Uwielbiam fotografować ciekawych i pozytywnych ludzi!

Jeżeli uważasz, że zdjęcia które robię do Ciebie przemawiają i mają to „coś” – napisz do mnie lub zadzwoń, razem możemy stworzyć coś niezwykłego!

Jak możemy sprawdzić czy data naszego ślubu jest wolna?

Bardzo proszę wypełnić krótki Formularz – można również napisć e-mail – adam@dreamphoto.pl lub zadzwonić – 695588686.

Ile będzie nas kosztowała inwestycja w zdjęcia?

Szczegółową ofertę przesyłam e-mailem i upewnieniu się, że dana data jest dostępna.

W jakiej formie otrzymam gotowe zdjęcia?

Zdjęcia udostępniam za pośrednictwem prywatnej chmury. Dostęp do zdjęć jest nieograniczony czasowo.

Czy możemy zamówić odbitki i albumy?

Posiadam w swojej ofercie najlepszej jakości materiały drukowane od firmy QTALBUMS. Można u mnie zamówić zarówno odbitki jak i albumy, drukowane atramentem na przepięknym matowym papierze. Oferta na materiały drukowane prezentowana jest po akceptacji gotowych fotografii.

Czy możemy obejrzeć albumy na własne oczy?

Tak, mam kilka albumów przykładowych. Można je obejrzeć na spotkaniu, które odbywa się po zaakceptowaniu oferty. Zdjęcia albumów można obejrzeć powyżej, klikając na zakładkę „Albumy”

Nasze wesele odbywa się daleko - czy podróż będzie problemem?

W żadnym wypadku! Uwielbiam fotografować w nowych miejscach! Śluby wyjazdowe nie są dla mnie żadnym problemem. Aby zagwarantować najwyższy poziom obsługi, podróżuję swoim samochodem, planując wyjazd stosunkowo wcześniej (najczęściej dzień wcześniej).

Czy pracujesz z asystentem

Nie, nigdy nie wynajmuję ludzi do pomocy przy zleceniu ani po zrobieniu zdjęć. Wszystko robię sam. Gdy ilość gości przekracza 200 osób, warto zastanowić się nad drugim fotografem, którego z chęcią polecę.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Uważam, że fotograf bez odpowiedniej jakości sprzętu jak i kilku aparatów będzie miał duży problem w ciężkich warunkach zdjęciowych. Pracuję na sprzęcie firmy Canon. Jestem platynowym członkiem Canon Professional Network.

Czy mógłbyś nam nagrać video?

Niestety nie filmuję podczas dnia ślubu i wesela. Skupiam się wyłącznie na fotografii.