Paula + Michał

Z Paulą i Michałem spotkaliśmy się w Warszawie, na rok przed ich ślubem, po poleceniu przez fantastyczną i niezastąpioną parę: Paulę i Grzesia (https://dreamphoto.pl/portfolio/paula-grzegorz/). Od progu kawiarni ich uśmiech mnie powalił na kolana – bardzo sympatyczni, konkretni i całkowicie w sobie zakochani! Po roku pobrali się w pięknym, małym kościele na ul. Świętojańskiej w Gdyni – Kolegiacie. Po wzruszającym ślubie wyskoczyliśmy na plażę, na krótką sesję i resztę wieczora spędziliśmy celebrując ten piękny dzień w Marriocie z widokiem na Skwer Kościuszki – przepiękny dzień, fantastyczni goście!

—–

Profesjonalny fotograf nie tylko robi dobre zdjęcia, ale przedze wszystkim sprawia, że czujesz się przy nim swobodnie. Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Adam jest doskonale zorganizowany, kompetentny i, co ważne, natychmiast złapaliśmy wspólny język.
Zdjęcia mówią same za siebie, a nam pozostaje jedynie zwrócić uwagę na ich różnorodność – od ukazania emocji przygotowań do ślubu, przez detale, na dynamice wesela kończąc. W każdym kadrze można znaleźć mini-historię.
Nasza rada dla przyszłych nowożeńców – otoczcie się w dniu ślubu osobami z pozytywną energią. Adam z pewnością do takich osób należy.
Michał&Paula