O mnie

Cześć!

Jestem Adam Kasprzak. w 2015 roku założyłem DREAMPHOTO – fotograficzną przygodę, którą z wielką pasją kontynuuję do dzisiaj.

Przedstawiam firmy, ich pracowników oraz produkty w jak najlepszy sposób oraz towarzyszę Wam prywatnie podczas najważniejszych momentów Waszego życia.

Żyję i pracuję w Polsce, jestem rodowitym Gdynianinem.

Uwielbiam jeździć samochodem, podróżować po Skandynawii i jeść włoskie jedzenie. Uwielbiam poznawać i fotografować ciekawych, pozytywnych ludzi!

Jeżeli uważasz, że zdjęcia które robię do Ciebie przemawiają i mają to „coś” – napisz do mnie lub zadzwoń, razem możemy stworzyć coś niezwykłego!

Chcieliśmy serdecznie podziękować Panu za zaangażowanie podczas sesji (niesamowite, że nawet tak drobny szczegół jak nierówno wisząca ramka z dyplomem była przez Pana zauważona :), za przemiło spędzony czas, okazaną życzliwość oraz cierpliwość. Cały zespół pragnie chce podziękować Panu za profesjonalizm i szybkość działania oraz dbałość o każdy detal.

Cała sesja była dla całego zespołu bardzo inspirująca, zmotywowała nas do dalszej pracy. Efekty są wspaniałe. Wybrane zdjęcia będą dla nas wspaniałą pamiątką.

Wioletta Lityńska – Gabinet Lityńscy, Jawor

Dane kontaktowe

Adam Kasprzak, DREAMPHOTO
Sibeliusa 3, 81-015 Gdynia, Poland

NIP: 9581529237
REGON: 221880671

Telefon: + 48 695 588 686
Email: adam@dreamphoto.pl

Addres studia

DREAMPHOTO
Al. Parku Krajobrazowego 84
84-207 Łężyce, Poland